Karpacz 58-540
ul. Karkonoska 17,

tel. 534 281 130

pegaz@pegaz.karpacz.pl

Sala jadalna i nasza kuchnia

Zapraszamy na pyszne posiłki, serwowane w naszym pensjonacie. Domowe posiłki, duże porcje, bogate menu. Śniadania podawane są w formie stołu szwedzkiego, pieczone bułeczki, kawa z ekspresu, urozmaicone menu każdego dnia. 

Galeria zdjęć

Sala gier

Zapraszamy do skorzystania z naszej sali gier z pięknym tarasem widokowym. Do Państwa dyspozycji mamy bilard, cymbergaj, piłkarzyki, tenis stołowy. Idealne miejsce w przypadku nieidealnej, deszczowej pogody. Miejsce uwielbiane przez młodzież i nie tylko. 

Galeria zdjęć

Dla malucha

Dla naszych najmłodszych gości mamy kącik malucha połączony z salą jadalnianą, dzięki czemu rodzice mogą spokojnie zjeść posiłek. W przypadku ładnej pogody zapraszamy do ogrodu z oczkiem wodnym i miejscem na ognisko-grila gdzie dzieci mogą poszaleć na placu zbaw.

Galeria zdjęć

Salka fitness

W wolnej chwili można skorzystać z salki fitness. Idealne miejsce dla osób, których dzień rozpoczyna lub kończy się ćwiczeniami, a także dla tych, którzy potrzebują zająć myśli czymś innym, spalić kalorie lub po prostu chcą spróbować czegoś nowego.

Galeria zdjęć

 

Ogród

Nasze ogrody to miejsce do prawdziwego relaksu, z dala od tłumów, samochodów i smogu. U nas naprawdę można odpocząć.

Galeria zdjęć

Sala konferencyjna

W pensjonacie jest możliwość zorganizowania konferencji, szkoleń, spotkań integracyjnych. Sala pomieści do 60 osób. Do dyspozycji gości jest rzutnik, ekrany, tablice, wi-fi.

Galeria zdjęć

Czytelnia

Nasza mała czytelnia powstała z myślą stworzenia dla Państwa miejsca relaksu w otoczeniu książek o różnorodnej tematyce zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W bibliotece można również skorzystać z gier planszowych i towarzyskich, kolorowanek, zeszytów ćwiczeń dla dzieci.

Galeria zdjęć

Pokój biznesowy

Pokój biznesowy to miejsce przygotowane specjalnie dla gości, którzy chcą połączyć wyjazd rodzinny z pracą. Jest również idealny dla kadry i organizatorów zorganizowanych grup, gdzie mogą się spotkać w małym gronie i opracować  szczegóły programu pobytu.

Galeria zdjęć

Wiata

Najlepiej spędzony czas, to czas spędzony na świeżym powietrzu. Specjalnie dla Państwa mamy przygotowanych kilka zadaszonych miejsc do wspólnego spędzenia czasu w ogrodzie.

Galeria zdjęć

Bankiety dla grup

Serdecznie zapraszamy zorganizowane grupy małe i większe. Specjalnie Państwa przygotujemy bankiety, kolacje integracyjne lub grilowe z uwzględnieniem różnych preferencji smakowych.  Może macie Państwo ochotę na pieczone prosię, udziec, a może muzyka z DJ i sesją zdjęciową?

Galeria zdjęć

Pensjonat Pegaz-Usługi i Atrakcje https://pegaz.karpacz.pl/images/8k.jpg#joomlaImage://local-images/8k.jpg?width=2500&height=500 Aleksandra Michalska