• Pegaz1
  • 1

tel.  (+48) 75 7619264

 

 

Grupy zorganizowane osób dorosłych:

od 120,00 zł/os- nocleg, śniadanie w formie stołu szwedzkiego, obiad w godzinach wieczornych

Opłata klimatyczna 2,50 zł/os/dobę.

 

Grupy zorganizowane dzieci i młodzieży

szkoła podstawowa od 98,00 zł/os – nocleg w komfortowych pokojach, śniadanie stół szwedzki, obiad w godzinach wieczornych.

pozostałe grupy od 100,00 zł/os  nocleg w komfortowych pokojach, śniadanie stół szwedzki, obiad w godzinach wieczornych.

 

UWAGA!: NASZ PENSJONAT POSIADA ZEZWOLENIE P/POŻ NA PRZYJMOWANIE GRUP ZORGANIZOWANYCH ORAZ POSIADA WSZYSTKIE ODBIORY POWIATOWEJ STACJI SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNEJ ZARÓWNO Z CZĘŚCI HOTELOWEJ JAK I ŻYWIENIOWEJ.

 

Każdego klienta traktujemy indywidualnie dlatego jest możliwość negocjacji ceny. Wszystko zależy od ilości osób, dni pobytu oraz zamówienia klienta. Poproś o indywidualną wycenę.

 

Zapewniamy domowe posiłki i duże porcje. Do śniadania serwujemy dodatkowo ciastka, kawę i zestaw herbat.

Pomożemy w zorganizowaniu wycieczek jednodniowych m.in. do Pragi, Wiednia, Drezna, Szwajcarii Saksońskiej, do Doliny Pałaców i Ogrodów, po Karkonoszach oraz zapewnimy profesjonalnych przewodników.

Pobyt grup w naszym pensjonacie możemy dodatkowo wzbogacić o różne atrakcje, m.in. quady, paintball, wspinaczkę, bankiety, wieczorki taneczne, imprezy integracyjne z oprawą muzyczną mechaniczną. Na Państwa życzenie  możemy zapewnić sprawdzonych DJów, grajków, zespół folklorystyczny, zespół bluesowy itp.

W ciepłe wieczory proponujemy grilla w ogrodzie. 

LOKALIZACJA

Idealna lokalizacja 

Czytaj więcej...

 

KONTO/FAKTURY

KONTO/FAKTURY

Pensjonat Pegaz

Czytaj więcej...

REZERWACJA

Dokonanie rezerwacji ...

Czytaj więcej...

 

KONTAKT

Pensjonat Pegaz 

Czytaj więcej...